First lot Previous lot Lot 31 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:31
Book nr:30978
Author:[DRUKKUNST]
Title:Vlakdruk in beeld. De geschiedenis van de lithografie in 398 afbeeldingen
Publisher:Stachelswine publishers
Year:1994
Description:4°, 384 pp, ill. Linnen uitg. band, stofwikkel. Bijgevoegd: WINKLER - Die Frühzeit der deutsche Lithographie. München, 1975. + DE JONGH - Spiegel van Alledag - Nederlandse genreprenten 1550-1700. A'dam, Rijksmuseum, 1997. 4°, 400 pp, ill. Geb. + WENDLAND - Die Buchillustration von de Frühdrucken bis zur Gegenwart. Stuttgart, 1987. 4°, 208 pp. Uitg. linnen. Samen: 4 werken
Price:€50 - €70