First lot Previous lot Lot 269 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:269
Book nr:31852
Author:[REINAART] WILLEMS, J.F. (ed.)
Title:Reinaert de Vos, episch fabeldicht van de twaelfde en dertiende eeuw
Town:Gent
Publisher:Gyselynck
Year:1836
Description:In-8°, lxvii, 352, [1] pp, met lithografische platen b.t. Vlekjes. Fraaie band in half chagrin uit de tijd, rug verguld, voorste scharnier deels gescheurd.
Bijgevoegd: Prudens van DUYSE. Reinaard de Vos, middeleeuwsch dierenepos in zeventien zangen. Roeselare, De Seyn-Verhougstraete, 1887. In-8°, ill., derde uitgave. Bordeaux rexine band. + Reinaert, Willems gedicht Van den Vos Reinaerde. Paderborn, F. Schöningh, 1874. In-8°, gebonden in 3/4 perkaline. + Van den Vos Reynaerde, opnieuw naar het Comburgsche handschrift uitgegeven door Buitenrust Hettema en J.W. MULLER. Zwolle, W.E.J. Tjeenk Willink, z.d. Uitgeversbandje. + A.Th. BOUWMAN. Reinaert en Renart, het dierenepos Van den vos Reynaerde vergeleken met de Oudfranse Roman de Renart. Prometheus, 1991. 2 vol., genaaid. + 2 andere (samen: 8)
Price:€100 - €140
First lot Previous lot ... 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 ... Next lot Last lot