First lot Previous lot Lot 268 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:268
Book nr:31540
Author:[REINAART] WILLEMS, J.F. (ed.)
Title:Reinaert de Vos, episch fabeldicht van de twaelfde en dertiende eeuw
Town:Gent
Publisher:Gyselynck
Year:1850
Description:In-8, lxvii, 404 pp, met 14 lithografische platen b.t. Gebonden in half leder met nerven uit de tijd (wat gewreven)
Note:2de uitgebreide editie
Price:€60 - €80
First lot Previous lot ... 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 ... Next lot Last lot