First lot Previous lot Lot 266 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:266
Book nr:31766
Author:[REINAART] STREUVELS, Stijn
Title:Reinaert de Vos voor de Vierschaar, opgeluisterd met teekeningen door Gustaaf van de Woestijne.
Town:Gent
Publisher:Van Rysselberghe & Rombout
Year:[1926]
Description:Kl. in-4°, tweede druk, ill. Genaaid. Ref. Roemans - van Assche W.21. Bijgevoegd: Reinaart de Vos, in nieuw Nederlandsch door Julius de Geyter, gravures van Joris MINNE. Antwerpen, uitg. De Sikkel, (1937). In-8°, 148 pp, genaaid. + Reintje verwekt onrust, een sprookje met teekeningen van Hans Held. Amsterdam, 1946. Met 15 platen in kleur. Kartonnage. + Reinaart de Vos, voor kinderen bewerkt door P.A.E. Ooosterhoff, met tekeningen van W. Heskes. Bussum, gebr. Koster, [1920]. In-4° oblong, 64 pp, kartonnage + Reinaart de Vos, naverteld door Hermanna, geïllustreerd door G. WILDSCHUT. Amsterdam, Meulenhoff, 1919. In-8°, in de reeks: ons schemeruurtje. Kartonnage, scheurtje in de rug. + E. FLEERACKERS SJ. Reyneke Vos in de Kempen. Lier, Van In, 1942. In-8°, genaaid. + Langoor, het wilde konijn, Reintje de Vos en het Eekhoorntje. Naar het Amerikaansch van W.J. Long, door R. Stoffel. Deventer, J.J.C. van der Burgh, 1914. In-8°, tweede druk, ill., kartonnage. + G. LE CORDIER. Aventures de Maître Renard. Paris, Delagrave, 1929. In-4°, 69 ill. en coul. Cartonnage orig. (8)
Price:€90 - €160
First lot Previous lot ... 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 ... Next lot Last lot