First lot Previous lot Lot 265 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:265
Book nr:32282
Author:[REINAART] STREUVELS, Stijn
Title:Reinaert de Vos, naar verschillende uitgaven van het middeleeuwsche epos herwrocht door Stijn Streuvels
Publisher:L.J. Veen
Year:[1910]
Description:Gr. 4°, 184 pp., met randen en tekeningen door B.W. Wierink. Marginale roestvlekjes. Vol linnen uitgeversband met ill., gladde rug. Beperkte oplage van 350 exx., één van de 300 op gewoon papier (nr. 344). Roemans & Van Assche, W. 17. Bijgevoegd: drie andere uitgaven van dit werk (4)
Price:€90 - €140
First lot Previous lot ... 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 ... Next lot Last lot