First lot Previous lot Lot 1132 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:1132
Book nr:31199
Author:RABELAIS, François
Title:Alle de geestige werken van Mr. François Rabelais, genees-Heer; vervattende in ses Boeken de dappere Daaden en deftige Reeden van d'overgroote Reusen Grangousier, Gargantua, en Pantagruel
Publisher:Jan ten Hoorn
Year:1682
Description:2 vol. in-8°, (38), 717, (3 blank),(8) ; (30), 270,(14), 271-456, (30), (2 blank), 136, (8) pp, elk deel met verschillende gegrav. titel. Enkele bleke waterranden op de eerste bladen van dl. 1. Klein gaatje in f. ***6. Enkele bladen met roestvlekjes. Gebonden in ivoorkleurig perkament, licht vervuild
Note:Ex libris Bob Louza, Buijnsters-Smets. Ref. Muller 147; Waller 1401; Scheepers II, 670. Vertaald door Claudio Gallitalo (eigenlijk N.J. Wieringa). De zeldzame eerste Nederlandse vertaling, die 250 jaar lang de enige Nederlandse vertaling bleef
Price:€400 - €600
Sellingprice:€600
First lot Previous lot ... 1128 | 1129 | 1130 | 1131 | 1132 | 1133 | 1134 | 1135 | 1136 ... Next lot Last lot