First lot Previous lot Lot 1131 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:1131
Book nr:30819
Author:OGIER, Guilliam
Title:De seven hooft-sonde speels-ghewys vermaekelyck ende leersaem voor-gestelt
Publisher:Wed. Huyssens
Year:(1715)
Description:In-8, [10] + 310 + [1] pp, met portret, gegraveerde titel en 7 gravures van Bouttats b.t. Marginaal scheurtje in p. 89, enkele annotaties, herstelde scheur in p. 153. Bijgebonden: id - Belachelyck misverstant ofte Boere Geck. Antwerpen, zd. Met 32 pp en gebonden na het hoofdwerk
+ Don Ferdinand oft Spaenschen Sterrkyker, blyspel (21. October 1714). Antwerpen, J.P. Robyns. 32 pp, laatste blad vervuild. 19de eeuwse band in 3/4 kalfsleder, rug verguld, rode sneden
Note:Guilliam Ogier 1618-1689
Price:€90 - €140
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 1127 | 1128 | 1129 | 1130 | 1131 | 1132 | 1133 | 1134 | 1135 ... Next lot Last lot