First lot Previous lot Lot 915 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:915
Book nr:30109
Author:DE SMET, P.J. SJ
Title:Missien van den Orégon en Reizen naer de Rotsbergen en de bronnen der Colombia, der Athabasca en Sascatshawin in 1845-46
Town:Gent
Publisher:Wed. Vander Schelden
Year:1849
Description:In-8°, 423 pp, lithogr. frontisp. en titelvignet., 2 (van 3) uitv. kaarten en 14 platen b.t. naar P. VANDE STEENE. (Water)vlekken op de titel en front., ondermarges voorin versterkt, scheuren hersteld in binnenmarges pp. 63/66 - 365/370 en 383/386. Oud stempeltje van Benoit Ceuppens op de titel. Laatste blad gerafeld en gedoubleerd met japans papier. Enkele watervlekken. Gebonden in half perkament
Note:Ref. Sabin 82264; Tiele 1009; Howes D286
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 911 | 912 | 913 | 914 | 915 | 916 | 917 | 918 | 919 ... Next lot Last lot