First lot Previous lot Lot 74 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:74
Book nr:30296
Author:VAN OPSTAL, Liévin
Title:Monuments et édifices publics dans la ville d'Anvers. Dessinés d'après nature par L. Vanopstal et lithographiés à plusieurs teintes par P. Lauters, Borremans, Schoenjans & Stroobant
Town:Anvers
Publisher:F. Fessaro
Year:1844
Description:In-folio (347 x 253 mm), met titelvignet en 18 getinte litho's met zichten Antwerpen. Enkele bleke marginale roestvlekjes. 19de eeuwse rode kartonnage, met bloemenmotieven, enkele kleine vlekjes
Note:Zeldzaam album onbekend aan Van der Marck, slechts 1 ex. in Worldcat (in EHC). Liévin Van Opstal (°1819) was een befaamd architect te Antwerpen
Price:€500 - €800
First lot Previous lot ... 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 ... Next lot Last lot