First lot Previous lot Lot 689 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:689
Book nr:30453
Author:ALKEMADE, Kornelis van
Town:Rotterdam
Publisher:Philippus Losel
Year:1729
Description:2 dln. in 1 vol. in-folio, [14] ff, pp. 1-224, [8] pp, pp. 225-376 ; [8], 306 pp, [10] ff. Titel in rood en zwart. Met titelvignet, stadsplan van Briel en 3 grote uitv. kaarten (1 met scheurtje in de plooi, de andere versterkt. Twee delen in 1 band. Uitgebreid door Pieter van der Schelling. Gebonden in vol kalfsleder, rug met 6 ribben, rug verguld, scharnieren wat gewreven, klein wormgaatje. Zeer goed en compleet exemplaar
Note:Herkomst: Vallis Dei. Eerste en enige editie. Ref. Nijhoff/ Van Hattum 2; Klaversma/ Hannema 47; Van Eeghen/ Van der Kellen 473
Price:€700 - €900
First lot Previous lot ... 685 | 686 | 687 | 688 | 689 | 690 | 691 | 692 | 693 ... Next lot Last lot