First lot Previous lot Lot 67 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:67
Book nr:30319
Author:LINNIG, Joseph
Title:Historisch album der Stad Antwerpen, verzameling van gezichten en gedenkteekens van vroegere tyden, door J. Linnig, met historische aenteekeningen door F.H. Mertens
Publisher:J.-E. Buschmann
Year:1868
Description:In-f°, vii + 126 pp, met 60 platen b.t. (etsen op chine-collé) met monumenten in Antwerpen. Op enkele bleke roestvlekjes na, fris bewaard. Fraaie band in 3/4 rood marokijn, rug met 5 ribben, titel verguld op de rug, gemarmerd papier op de platten, kop verguld, gemarmerde schutbladen
Price:€280 - €360
First lot Previous lot ... 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 ... Next lot Last lot