First lot Previous lot Lot 639 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:639
Book nr:29889
Author:BEVERWYCK, Johan van (1594-1647)
Publisher:wed. van Jan J.Schipper
Year:1672
Description:In-4, gegraveerde titel met portret auteur, Schat der ongesontheydt ofte genees-konste van de sieckten : [16], 127, [1] pp ; 328 pp ; Lof der genees-konste - Bergh-val ofte wederlegginge van Michiel de Montaigne : 48 pp ; Schat der gesontheyt : [8], 252 pp ; Heel-konste: [6], 278, [12] pp. Met ca. 60 kopergravures i.t. Met verzen van Jacob Cats. Enkele vlekjes. Bovenste rand van algemene titel gerestaureerd.
Gebonden in vol kalfsleder uit de tijd, dubbel verguld lijnenkader ronde de platten, krasjes, rug versierd met goud, sleet aan kapitalen en scharnieren
Note:Zeer populair medisch handboek, dat vaak herdrukt werd. Ref. Wellcome, II, 159 ; Krivatsy 1191
Price:€140 - €200
Sellingprice:€140
First lot Previous lot ... 635 | 636 | 637 | 638 | 639 | 640 | 641 | 642 | 643 ... Next lot Last lot