First lot Previous lot Lot 605 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:605
Book nr:30366
Author:MALLANTS, Peeter
Title:Het leven [...] vanden heylighen patriarch Bruno, fundateur [...] van het orden der cartuysers
Publisher:Cornelis Woons
Year:1673
Description:In-8, [14]-343, [23] pp. Ontbreken f. 1, D1, D8, G8 en Z8. Met 13 kopergravures op volle pag. door Bouttats, met voorstellingen uit het leven van Bruno. Vervuilde perkamentband uit de tijd.
Ref. BCNI 13066 ; Bib. Belgica II, 989.
Bijgevoegd: OLIVERIUS a S ANASTASIO. Gheestelycken Lust-hof der Carmeliten. Antwerpen, Woons, 1659. In-8, titelblad gescheurd met verlies. Met enkele figuren in kopergravure. Perkamentband uit de tijd. Ref. BCNI 11562
+ [Andreas DE BOEYE SJ. Levens vande Heylighe Patriarchen, Koninghe, Propheten... Antwerpen, Godgaf Verhulst]. In-4, titelblad ontbreekt. 19de eeuwse band in kalfsleder, rug rijkelijk versierd met goud (samen: 3 vol.)
Price:€120 - €180
Sellingprice:€200
First lot Previous lot ... 601 | 602 | 603 | 604 | 605 | 606 | 607 | 608 | 609 ... Next lot Last lot