First lot Previous lot Lot 587 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:587
Book nr:30206
Author:DIERICK, Alb.
Title:Het jubelboekske 1498-1898 : de presentatie van O.L.Vrouw in den tempel van Jeruzalem en het broederschap van O.L.V. Presentatie in de parochiale kerk van S.Jacob binnen Brugge, geschiedkundige navorschingen / verzameld door Alb. Dierick ter gelegenheid van het vierhonderdjarig jubileum van het broederschap
Town:Brugge
Publisher:A. De Meyer & Zusters
Year:[1898]
Description:In-8, 72 pp, titel in ornamentele boord, enkele roestvlekjes, moderne blauwe kartonnage, orig. uitgeverskaft bewaard, gedoubleerd
Price:€30 - €60
Sellingprice:€30
First lot Previous lot ... 583 | 584 | 585 | 586 | 587 | 588 | 589 | 590 | 591 ... Next lot Last lot