First lot Previous lot Lot 584 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:584
Book nr:30565
Author:[DEVOTIEPRENTEN]
Title:Verzameling van 4 canivet/prikprenten
Description:Verschillende formaten, technieken, 18/19de eeuw, ingelijst in 4 lijsten. Voorstelling van 'Man met hartje in de hand', 'S. Helena', 'Johannes' en 'Brandende hartjes met kruis en ladder'. Samen: 4 stuks
Price:€160 - €240
First lot Previous lot ... 580 | 581 | 582 | 583 | 584 | 585 | 586 | 587 | 588 ... Next lot Last lot