First lot Previous lot Lot 552 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:552
Book nr:29793
Author:GAILLIARD, Jean-Jacques
Title:Bruges et le Franc ou leur magistrature et leur noblesse, avec des données historiques et généalogiques sur chaque famille
Publisher:J. Gailliard
Year:1857/64
Description:6 vol. in-8°, 497 pp. - 497 pp. - 490 pp. - 491 pp. - 486 pp. en 6 pltn b.t. waarvan 2 uitv. en één in kleur - 452 pp. + 6 litho's b.t. + uitvouwbare kwartierstaat familie van Zuylen. (De 10 platen van vol. 3 ontbreken). Gebonden in halve rode banden, versierd met goud, wat gewreven, slordige herstelling aan rug van dl. 4 en bovenste kapitaal van dl. 5
Note:1ste editie met het uniek supplement met de lijst van de inschrijvers (p. 437/52). Ieder volume, behalve laatste, bevat de handtekening van de auteur. Saffroy, 22310 'fort rare et recherché'. Pirenne, Bibl. Hist. de Belgique, 234. de Ghellinck n° 973.
Herkomst: Arents de Beerteghem, de Bisthoven
Price:€500 - €700
Sellingprice:€550
First lot Previous lot ... 548 | 549 | 550 | 551 | 552 | 553 | 554 | 555 | 556 ... Next lot Last lot