First lot Previous lot Lot 551 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:551
Book nr:30005
Author:GAILLIARD, J.
Title:Inscriptions funéraires & monumentales de la Flandre Occidentale. Avec des données historiques et généalogiques. Arrondissement de Bruges
Publisher:Gaillaird et Co & Ancot
Year:1861
Description:In-f°, II. O.L.V.-Kerk (571 pp), één deel alleen (van 3), geïllustreerd met tal. chromolitho's van grafmonumenten en veel genealogische wapens in tekst en buiten tekst. Tekst in Nederlands en Frans. Gebonden in rood half chagrin uit de tijd, rug gewreven, sleet aan bovenste kapitaal, scheurtje.
Bijgevoegd: Karel VERSCHELDE. De kathedrale van S. Salvator te Brugge, geschiedkundige beschryving. Brugge, Gailliard, 1863. In-8°, 311 pp, met 5 grav. bt. Gebonden in rood half chagrin uit de tijd, gewreven, voorste scharnier gebroken
+ [K. VERSCHELDE. Les anciens architectes de Bruges, avec planches représentant les principales constructions qu'ils ont exécutées en cette ville. Bruges, 1871] In-8°, pp. 5- 140, met 40 platen achterin. Enkele roestvlekjes, ontbreken titelpagina en eerste pagina's. Los in de band (samen: 3 vol.)
Price:€140 - €220