First lot Previous lot Lot 550 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:550
Book nr:29791
Author:GAILLIARD, J.
Title:Inscriptions funéraires & monumentales de la Flandre Occidentale. Avec des données historiques et généalogiques. Arrondissement de Bruges
Publisher:Gaillaird et Co & Ancot
Year:1861-1867
Description:3 vol. in-f°, I. Sint Donaas kerk (242 pp) II. O.L.V.-Kerk (571 pp), III. Sint-Walburgakerk (195 pp). Alle delen geïllustreerd met tal. chromolitho's van grafmonumenten en veel genealogische wapens in tekst en buiten tekst. De eerste bladen van dl. 1 komen los, enkele roestvlekjes. Tekst in Nederlands en Frans. Gebonden in rood half chagrin uit de tijd, wat gewreven, sleet aan bovenste kapitalen (niet uniform, het derde deel is anders)
Note:Volledige set van graf- en gedenkschriften in Brugge
Price:€220 - €300
First lot Previous lot ... 546 | 547 | 548 | 549 | 550 | 551 | 552 | 553 | 554 ... Next lot Last lot