First lot Previous lot Lot 544 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:544
Book nr:29796
Author:[VLAAMS RECHT]
Title:Tweeden druck vanden eersten bouck der ordonnancien, statuten, edicten en placcaerten van Vlaendren - Tweeden Placaet-bouck - Vierden Placcaet-boeck -
Town:Gendt
Publisher:Anna Vanden Steene
Year:1639
Description:In-folio. Met gegraveerde allegorische titel (Bernaert van Zoomeren), gebonden in vol gemarmerd kalfsleder, vergulde lijnenkaders en gekroonde monogrammen op de platten. Ref. Vanderhaeghen, Bib. gantoise 1109.
Bijgevoegd: Tweede deel vanden derden placcaet-boeck. Ghendt, by d'Hoirs van Jan vanden Kerckhove, 1685. In-f, met gegrav. allegorische titel (Bernaert van Zoomeren), watervlekken voorin. Ref. Vanderhaeghen, Bib. gantoise 986.
+ Eerste + derde deel vanden vierden placcaet-boeck van Vlaenderen... vergaedert door Judocus Alphonsus van Varenbergh. Brussel, Fricx, 1740. 3 vols. in-f, deel 1 is tweemaal aanwezig. Deze vier laatste delen in sleetse kalfslederen banden.
(samen: 5 vols.)
Price:€180 - €240
Sellingprice:€160