First lot Previous lot Lot 543 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:543
Book nr:29784
Author:[VEURNE - POPERINGE - IEPER]
Title:Wetten, costumen ende statuten der stede ende casselrye van Veurne
Town:Gendt
Publisher:Petrus de Goesin
Year:1774
Description:In-8, [10], 214, xxiv pp. bijgebonden: Costumen ende usantien van 't Princelick leen-hof van Veurne. Gendt, 1774. In-8, 2, 28 pp + Costumen ende usantien van de stede, keure ende jurisdictie van Poperinge. Gendt, 1774. In-8, [8], 98, xvi pp. Kalfslederen band met nerven en vergulde rug uit de tijd, scharnieren gewreven, rode sneden.
Ref. Vanderhaegen, bib. gantoise, 4538-4539-4540
Bijgevoegd: Laureyns VANDEN HANE. Costumen, wetten ende statuten der stede ende poorterye van Ipre. Gendt, Petrus de Goesin, 1769.
In-8, [10], 306, xxvii pp, gevolgd door: Wetten, costumen, keuren ende usantien van de zale ende casselrye van Ipre. Gendt, 1769. In-8, [6], 192 pp. Watervlekken. Kalfslederen band uit de tijd, rug verguld, hoeken en kapitalen versleten, rode sneden.
Ref. Vanderhaegen, bib. gantoise, 4433-4434 (samen: 2 vols.)
Price:€100 - €200
First lot Previous lot ... 539 | 540 | 541 | 542 | 543 | 544 | 545 | 546 | 547 ... Next lot Last lot