First lot Previous lot Lot 542 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:542
Book nr:30265
Author:VERVLOET, Victor (ill.)
Title:Album van den Jubilé van 875 jaren ter eere van O.-L.-Vrouw van Hanswyk of geschiedkundige beschryving van den grooten praeltrein en der openbare feesten die plegtiglyk zullen gevierd worden te Mechelen, Augusty 1863
Town:Mechelen
Publisher:H. Dierickx-Beke zonen
Year:[1863]
Description:Groot in-4°, 40 pp. met front. en 19 uitv. lithografische platen door Victor Vervloet. Twee exemplaren in één band, één met de hand gekleurd en gomgehoogd en één in zwart/wit. Hoekje van één plaat hersteld. Prachtige band uit de tijd in half rood chagrin, titel verguld op de rug
Price:€160 - €240
First lot Previous lot ... 538 | 539 | 540 | 541 | 542 | 543 | 544 | 545 | 546 ... Next lot Last lot