First lot Previous lot Lot 540 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:540
Book nr:29788
Author:VAN PRAET, Joseph
Title:Jaer-boek der keyzerlyke ende koninglyke hoofd-gilde van den edelen ridder Sint-Joris binnen Brugge
Town:Brugge
Publisher:J. Van Praet
Year:1786
Description:In-8, [12], 322 pp. Scheur zonder verlies in pp 95/96 en 177/178. Gebonden in half groen marokijn (19de eeuws), gladde rug versierd met goud, rood gespikkelde sneden
Note:Hs. herkomst van Jooris Octaaf op schutblad
Price:€90 - €140
Sellingprice:€450
First lot Previous lot ... 536 | 537 | 538 | 539 | 540 | 541 | 542 | 543 | 544 ... Next lot Last lot