First lot Previous lot Lot 507 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:507
Book nr:29790
Author:GAILLIARD, B.J.
Title:Kronyk of tydrekenkundige beschryving van Brugge
Town:Brugge
Publisher:J. Gailliard
Year:1849
Description:In-8, viii, 390 pp en 8 litho's van Brugge b.t. + 2 extra platen in litho. Enkele roestvlekjes. Blauwe half chagrinband uit de tijd, rug versierd met goud, gewreven.
Bijgevoegd: idem - Geschiedkundige navorschingen omtrent de Kapel van het H. Bloed te Brugge naar het fransch van den heer J. Gailliard. Brugge, Gailliard, Vandecasteele- Werbrouck, 1847. In-8, 256 pp, met 15 litho's b.t. Vrij vertaald uit het Frans door De Muynck. Gebonden in rood half chagrin, ruit de tijd, rug versierd met goud, gemarmerde sneden (samen: 2 vols.)
Price:€180 - €260
Sellingprice:€220
First lot Previous lot ... 503 | 504 | 505 | 506 | 507 | 508 | 509 | 510 | 511 ... Next lot Last lot