First lot Previous lot Lot 502 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:502
Book nr:30032
Author:DE WITTE, Hubert (red.)
Title:Brugge onder-zocht. Tien jaar stadsarcheologisch onderzoek 1977-1987
Town:Brugge
Publisher:Archeo-Brugge
Year:1988
Description:In-4°, 224 pp, ill. in z/w, kartonnage. Samenstelling: V.Z.W. Archeo-Brugge.
Bijgevoegd: + [L. RYELANDT]. Chasses dans le Nord de Bruges. Gustave Stock, 1919. In-8°, 43 pp, genaaid. (onbekend aan bibliotheken!)
+ E. VAN DEN BROECK, E.-A. MARTEL & Ed. RAHIR. Les cavernes et les rivières souterraines de la Belgique [...].
Bruxelles, H. Lamertin, 1910. Tome premier seul. In-8°, 786 - XL pp, ill. Rel. en 3/4 percaline.
+ A. van SPEYBROUCK. Le Beverhoutsveld situé dans la commune d'Oedelem. Bruges, Claeys, 1885. In-8°, 68 pp, met een uitv. plan. Genaaid.
+ 6 andere brochures over Brugge (samen: 10 vol.)
Price:€50 - €70
Sellingprice:€50
First lot Previous lot ... 498 | 499 | 500 | 501 | 502 | 503 | 504 | 505 | 506 ... Next lot Last lot