First lot Previous lot Lot 498 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:498
Book nr:30299
Author:DELEPIERRE, Octave
Title:Album Pittoresque de Bruges ou collection des plus belles vues et des principaux monuments de cette ville, dessinés par A. Tessaro, lithographiés par H. Borremans
Publisher:Buffa
Year:1837
Description:Gr. in-4°, front. en 23 litho's op chine collé (21 zichten van Brugge, 2 van Damme). Enkele roestvlekjes, niet in beeld. Gebonden in donkerrode halve chagrin band uit de tijd, met goudopdruk, rug versierd met goud, licht gewreven, gemarmerde schutbladen
Note:Eerste editie. Ex libris dr. L. De Winter
Ref. Van der Marck p. 133
Price:€450 - €600
Sellingprice:€550
First lot Previous lot ... 494 | 495 | 496 | 497 | 498 | 499 | 500 | 501 | 502 ... Next lot Last lot