First lot Previous lot Lot 497 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:497
Book nr:29927
Author:CONSCIENCE, Hendrik
Title:Geschiedenis van België
Town:Antwerpen, Brussel
Publisher:J.-E. Buschmann; Alex. Jamar
Year:1845
Description:Gr. in-8°, [4] + 528 pp, met 200 houtsneden. Gebonden in rood half chagrin, gladde rug versierd met goud.
Bijgevoegd: Jubelfeesten van O.L. Vrouw van Hanswijk, onder de Hooge Bescherming van Zijne Eminentie Kardinaal van Roey, 988 - 1938. In-4° oblong, 72 pp, met foto's geïllustreerd. Moderne band in 3/4 blauwe perkaline.
+ Alexandre SCHAEPKENS. Monuments de Maestricht, aquarelles lithochromes, seconde partie. In-4°, 10 platen, losbladig. Omslag in half kunstleder, gemarmerde etui.
+ Th. van LERIUS. Notice des oeuvres d'art de l'église paroissiale et ci-devant insigne collégiale de St. Jacques à Anvers. Borgerhout, Peeters, 1855. In-12°, gebonden in half chagrin (samen: 4 vol.)
Price:€20 - €40
First lot Previous lot ... 493 | 494 | 495 | 496 | 497 | 498 | 499 | 500 | 501 ... Next lot Last lot