First lot Previous lot Lot 470 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:470
Book nr:30116
Author:HULLEBROECK, E. (introd.)
Title:De Vlaamsche Leeuw. Uitgegeven ter herinnering aan de heldhaftige verdediging van Vlaanderen
Publisher:Scheltens & Giltay
Year:1914
Description:45 x 30 cm, [8] pp., kleurenlithografie door Willy SLUITER, met de muziek en de tekst van het Vlaamse volkslied. (drukkerij Senefelder in Amsterdam) Oud stempeltje van pianohandel K.K. Knies in Soerabaja. Sporen van plooien, maar mooi bewaard.
Bijgevoegd: XXI IJzerbedevaart Kaaskerke Diksmuide 18 Aug. 1940. Kleine affiche in kleur 29,7 x 17,3 cm
+ XXIIe IJzerbedevaart Kaaskerke Diksmuide 21 Aug. 1949. Kleine affiche in z/w met rode tekst 'Herlevend Puin' 32,7 x 21 cm
+ 6 nrs. van de "IJzertoren" + 23 postkaarten ivm. IJzerbedevaart en Vlaamse strijd + 3 pakketjes met sluitzegeltjes van de XXXIe IJzerbedevaart (1958)
Price:€100 - €180
First lot Previous lot ... 466 | 467 | 468 | 469 | 470 | 471 | 472 | 473 | 474 ... Next lot Last lot