First lot Previous lot Lot 468 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:468
Book nr:30600
Author:[DOODSPRENTJES]
Title:Verzameling van 1188 doodsprentjes uit Vlaanderen, midden 19de eeuw
Description:Verschillende formaten, veel kopergravures, litho's enz. In drie moderne albums
Price:€600 - €900
First lot Previous lot ... 464 | 465 | 466 | 467 | 468 | 469 | 470 | 471 | 472 ... Next lot Last lot