First lot Previous lot Lot 460 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:460
Book nr:30762
Author:[ZILVER]
Title:Zilveren kelk
Description:vuurverguld, Antwerpen, 1716-17 (decanaatsletter P), hoogte: 265 mm, 791 gr. Sierlijke kelk in Lodewijk XIV-stijl. Ronde voet met parellijst en ingesnoerde onversierde welving (later ingegraveerd kruis). Balusterschacht met vaasvormige knoop, onderaan gecanneleerd, tussen twee platte ringen. Merken (op de voetrand): Antwerpen, gekroonde P en onleesbaar meesterteken
Price:€1200 - €1800
First lot Previous lot ... 456 | 457 | 458 | 459 | 460 | 461 | 462 | 463 | 464 ... Next lot Last lot