First lot Previous lot Lot 46 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:46
Book nr:29823
Author:WITGEEST, Simon
Title:Het nieuw vermeerdert natuurlijk tooverboek van kunst en goochelarij of het nieuw speel-tooneel der kunsten. Elfde verbeterde druk
Town:Zalt-boemel
Publisher:J.Jahannes Noman
Year:[1e helft 18e eeuw]
Description:In-8, vi + 378 + [4] pp. Met talrijke houtsneden in de tekst. Roestvlekjes. Originele gemarmerde kaft, onafgesneden
Note:1600 kunstjes met poetsen bakken, water en ijs, kaartspelen, schrijven, inkten, verven en lakken, bloemen kleuren, planten en dieren, optica, verven en kleuren, schoonheidsmiddelen ('blanketwerk'), maken en bewaren van wijn, azynen, confijten...; weersvoorspellingen, maken van vuurwerk enz. Ref. Waller 1876
Price:€160 - €200
Sellingprice:€200