First lot Previous lot Lot 439 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:439
Book nr:30549
Author:ROUSSEAU, Charles (1862-1916)
Title:Koude Keuken te Varsenare (voor 1914)
Description:Olie op paneel (18 x 26.5 cm), getekend rechts onder. Ingelijst in vergulde lijst
Price:€240 - €360
First lot Previous lot ... 435 | 436 | 437 | 438 | 439 | 440 | 441 | 442 | 443 ... Next lot Last lot