First lot Previous lot Lot 434 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:434
Book nr:30555
Author:RECKELBUS, L.
Title:Interieur met haard en zittend vrouwtje
Description:Gouache en aquarel (35 x 25 cm), getekend rechts onder. Ingelijst
Price:€380 - €450
Sellingprice:€400
First lot Previous lot ... 430 | 431 | 432 | 433 | 434 | 435 | 436 | 437 | 438 ... Next lot Last lot