First lot Previous lot Lot 427 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:427
Book nr:30619
Author:LUCEBERT
Title:Twee wenskaarten
Description:Twee wenskaarten (22.3 x 16.1 en 22 x 16 cm) afgewerkt met aquarel en kleurpotloden. Allen getekend en gedateerd door Lucebert. Op keerzijde van 2de '1982 - veel geluk in dit nieuwe jaar!' en nog eens getekend in zwarte inkt. Bijgevoegd: Affiche voor tentoonstelling Museum J. Dhondt-Dhaenens in 1981. Samen: 3 stuks
Price:€240 - €360
Sellingprice:€240
First lot Previous lot ... 423 | 424 | 425 | 426 | 427 | 428 | 429 | 430 | 431 ... Next lot Last lot