First lot Previous lot Lot 380 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:380
Book nr:30738
Author:BAKSTEEN, Dirk
Title:Vlucht naar Egypte
Description:Grote ets (21 x 27 cm) op japans papier, get. en gen. (65/100) in potlood door Baksteen. Ingelijst in vergulde lijst. Bijgevoegd: 'Hoeve in landschap'. Ets (16 x 21 cm) op japans papier. Getekend en genum. (63/100) in potlood door kunstenaar. Ingelijst. Samen: 2 werken
Price:€120 - €180
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 ... Next lot Last lot