First lot Previous lot Lot 378 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:378
Book nr:30641
Author:[AFFICHES KATTENSTOET]
Title:Collectie van 13 affiches van de Kattenstoet in Ieper
Year:1960-1970
Description:Afmetingen: ca. 60 x 33 cm, t.e.m. 1965 gedrukt in chromolithografie bij André Beyaert in Kortrijk. Nadien offsetdruk bij Vansevenant in Poperinge. Ontwerpers: E. Verkest, Luc Roseeuw... Alle in goede staat
Price:€40 - €80
Sellingprice:€100