First lot Previous lot Lot 367 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:367
Book nr:29729
Author:[AFFICHE] VAN ACKER, Flori
Title:Vlaenderen die Leu. 75me Anniversaire de l'Indépendance Nationale 1830-1905
Publisher:J.H. Van Hall et Cie
Year:1905
Description:Chromolithografie (196 x 134 cm). Affiche met de aankondiging van het programma van de feestelijkheden ter gelegenheid van de 75ste verjaardag van de Belgische onafhankelijkheid in Brugge en de arrondissementshoofdplaatsen Diksmuide, Ieper, Veurne, Kortrijk, Roeselare, Oostende en Tielt. Gevouwen, enkele kleine scheurtjes in de plooien en de marges.
Bijgevoegd: Léon BELLOGUET. Royaume de Belgique. 75e Anniversaire de l'Indépendance Nationale 1830-1905. Fêtes Jubilaires. Tournai, La Lithographie artistique, 1905. Chromolithografie (168 x 120 cm). Gevouwen, enkele kleine scheurtjes en vlekjes. Samen: 2 affiches
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 363 | 364 | 365 | 366 | 367 | 368 | 369 | 370 | 371 ... Next lot Last lot