First lot Previous lot Lot 180 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:180
Book nr:30695
Author:STREUVELS, Stijn
Title:Kerstvertellingen
Publisher:Veen
Year:[1939]
Description:In-8°, 147 + [v] pp. Met houtsneden van Desiré Acket. Gebonden in half linnen. 1ste druk, gelijktijdig in Brugge en Amsterdam verschenen. Ref. Roemans van Assche B.8.
Bijgevoegd: IDEM. Kerstwake, houtsneden van Frans Masereel. Amsterdam, Veen, (1928). In-4°, 70 pp. Roestvlekjes, genaaid. Ref. Roemans van Assche W.61. + IDEM. "De rampzalige kaproen". Utrecht, de Gemeenschap, (1933). Met ill. van Charles Eyck. Ref. Roemans van Assche W.67. + IDEM. Reinaert De Vos, opgeluisterd met teekeningen door Gustaaf van de Woestijne. derde uitgave. Ref. Roemans van Assche W.44. (Samen: 4 vol.)
Price:€90 - €140
First lot Previous lot ... 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 ... Next lot Last lot