First lot Previous lot Lot 177 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:177
Book nr:30589
Author:GENTILS, Vic - PERNATH, Hugues C.
Title:De Acht Hoofdzonden
Publisher:Vic Gentils
Year:1970
Description:34 x 34 cm, met acht litho's naar tekeningen van Vic Gentils bij acht gedichten van Hugues C. PERNATH. Elke litho gesigneerd in potlood. Losbladig in uitgeversmap (hoekjes wat gedeukt). Oplage van 370 exx. (dit ex. is nr. 101). Gesigneerd door de dichter en kunstenaar in colofon
Price:€70 - €90
First lot Previous lot ... 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 ... Next lot Last lot