First lot Previous lot Lot 171 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:171
Book nr:30579
Author:[VIVENKAPELLE]
Title:Caerte figurative .. van een Huys van Plaisance ende hofstede mette landen daermede ... competerende Carolus Guilielmus filius d'heer Guilliame Potvliet ... gelegen binnen de heerlyckhede ende prochie van Vyfve
Year:1793, 25 sept.
Description:'Caerte figurative ... van een Huys van Plaisance ende hofstede mette landen ...gelegen binnen de heerlyckhede ende prochie van Vyfve' (74 x 37 cm) uit 1793. Interessant i.v.m. de watering van Moerkerke Zuid. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd door J.J. Lammeire, landmeter. Moderne transcriptie bijgevoegd
Price:€120 - €180
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 ... Next lot Last lot