First lot Previous lot Lot 168 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:168
Book nr:30584
Author:[DAMME- MOERKERKE]
Title:Plan ende Profil van den duycker ... onder de Gendtsche Lieve
Year:1800
Description:'Plan ende Profil van den duycker ... onder de Gendtsche Lieve' (53 x 37 cm) uit 1800, met plannen 'Konduitput' te Damme-Moerkerke. In inkt en aquarel op papier. Gesigneerd door C. Verhulst. Moderne transcriptie bijgevoegd. Belangrijk i.v.m. de wateringen
Note:De "konduitput" was de verzamelplaats voor het overtollige water zuidwaarts de Lieve. Met een zuiger onder de Lieve werd het overtollige water langs de Blauwe Sluis afgevoerd naar de Noordzee. De zuiger werd uitgebroken toen ca. 1872 de Lieve opgevuld werd
Price:€120 - €180
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 ... Next lot Last lot