First lot Previous lot Lot 166 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:166
Book nr:30586
Author:[DAMME - MOERKERKE]
Year:1800, 20 okt.
Description:'Caerte figuratif van alle de beginnen ende heerwegen in de Wateringen van Zuid over de Lieve' (55 x 21 cm) uit 1800, gelegen in Damme-Moerkerke. Landmeterskaart in inkt en aquarel op papier, moderne transcriptie bijgevoegd. Het noorden is bovenaan op de kaart. Gesigneerd door J.B. Maelstaf, landmeter, conformiteitsverklaring door C. Verhulst
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 ... Next lot Last lot