First lot Previous lot Lot 165 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:165
Book nr:30581
Author:[DAMME]
Year:1783, 1 mei
Description:'Caerte figurative van eene behuijsde hofstede ... onder de waterijge van Moerkerke Noort over de Lieve' (105 x 75 cm) uit 1783. In inkt en aquarel op papier, gesigneerd door J.L. Heems. Interessant i.v.m. wateringen van Moerkerke Noord over de Lieve en Stampershoek
Price:€120 - €180
Sellingprice:€220
First lot Previous lot ... 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 ... Next lot Last lot