First lot Previous lot Lot 1044 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:1044
Book nr:29997
Author:BOSCH, Bernardus de
Title:Dichtlievende verlustigingen
Town:Amsteldam
Publisher:Gerrit Tielenburg - Gerrit Warnars
Year:1742 - 1788
Description:4 vol. in-4, in volume 1 : gegraveerde titel door J. VAN SCHLEY, titelvignet, gegraveerd wapenschild, 3 gegraveerde tussentitels en 14 emblematische gravures op halve pagina (J. FOLKEMA naar J. de BOSCH). Gegrav. plaat tussen pp. 182/183. In volume 2: titelvignet, gegraveerd wapenschild, gegrav. plaat tussen pp. 40/41. In volume 3: gegraveerde titel (Vinkeles naar Bosch), gegrav. plaat tussen pp. 78/79. Met een titelvignet en portret van de dichter in vol. 4 (door Houbraken). Luxueus gebonden in vol gemarmerd kalfsleder, met centraal verguld ornament en rijk vergulde borduren, ruggen verguld, voorste scharnier van vol. 4 deels gebroken, kapitalen van vol. 1 en 3 bovenaan met wat sleet, sneden verguld en geciseleerd. Prachtig set
Note:Vgl. Landwehr 70. Herkomst: uit de befaamde bibliotheek van J.W. Six, heer van Vromade
Price:€380 - €450
Sellingprice:€550
First lot Previous lot ... 1040 | 1041 | 1042 | 1043 | 1044 | 1045 | 1046 | 1047 | 1048 ... Next lot Last lot