First lot Previous lot Lot 99 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:99
Book nr:28657
Author:STREUVELS, Stijn
Title:Reinaert de Vos, naar verschillende uitgaven van het middeleeuwsche epos herwrocht door Stijn Streuvels
Publisher:L.J. Veen
Year:[1910]
Description:Gr. 4°, 28, 184 pp., luxe-uitgave verlucht met 16 prenten door B.W. Wierink en door hem versierd met gesneden randen, sluitstukken en sierletters. Fris binnenin. Vol linnen uitgeversband met ill., gladde rug. Vlekjes op de band. Mooi verierde schutbladen. Beperkte oplage van 350 exx., één van de 300 op gewoon papier (nr. 317). Opgedragen aan Michel van Marcke, gesigneerd door de schrijver
Note:Roemans & Van Assche, W. 17
Price:€400 - €600
First lot Previous lot ... 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 ... Next lot Last lot