First lot Previous lot Lot 98 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:98
Book nr:28660
Author:STREUVELS, Stijn
Title:Prutske. Tweede druk
Town:Brugge
Publisher:Cayman - Seynave
Year:(1930)
Description:In-4 (35,5 x 26 cm), 270 pp. Frontispice, illustraties in kleur en z/w. Oplage beperkt tot 1010 exemplaren, dit is n 282, gesigneerd door de schrijver. Hs. opdracht van de schrijver aan Michiel van Marcke, gesigneerd. Gebonden in 3/4 leder, rug met 5 nerven, kop verguld (stempeltje Louis Peeters)
Note:Ref. Roemans en van Assche, W.46
Price:€90 - €140
Sellingprice:€90
First lot Previous lot ... 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 ... Next lot Last lot