First lot Previous lot Lot 961 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:961
Book nr:28767
Author:SAMYN, Joseph
Title:Deken de Bo's Kruidwoordenboek
Town:Gent
Publisher:S. Leliaert
Year:1888
Description:In-8°, vi, 279 pp. Roestvlekjes. Oude stempels op titelpagina (Allossery en Supply). Linnen band
Bijgevoegd: PAQUE S.J. De Vlaamsche volksnamen der planten van België, Fransch-Vlaanderen en Zuid-Nederland. Namen, Wesmael-Charlier, 1896. In-8°, 569 pp, ill. Linnen band
+ MUNTING. Naauwkeurige beschryving der aardgewassen. Handzame, Familia et Patria, 1968. 3 vol. in-4°, ill. Herdruk van de editie van Leyden, 1696 bij Pieter vander Aa. Gebonden in kunstleder (samen: 5 vol.)
Price:€100 - €140
Sellingprice:€140
First lot Previous lot ... 957 | 958 | 959 | 960 | 961 | 962 | 963 | 964 | 965 ... Next lot Last lot