First lot Previous lot Lot 93 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:93
Book nr:28587
Author:[SAINT-RÉMY] HOLST, Adriaan Roland
Title:Een winter aan zee
Publisher:Kunsten en Letteren
Year:1969
Description:In-8°, 157 pp, met 63 houtsneden van Saint-Rémy. Beperkte gen. oplage op 100 exx. op Lana velijn, genummerd en gesigneerd door de dichter en de kunstenaar, dit is nr. LXVI. Genaaid.
Bijgevoegd: Louis COUPERUS. Orchideeën, een bundel poëzie en proza. Amsterdam, Veen, z.d. In-8°, tweede druk. Roestvlekjes. Uitgeversband in half linnen.
+ Een Liefde in het Zuiden. Gedichten van Fiore della Neve. Sneek, Pijttersen, 1881. Uitgeversband.
+ Een weg van verzen door C.S. Adama van Scheltema. Amsterdam, 1900. Pruimkleurige uitgeversband (samen: 4 vol.)
Price:€50 - €70
Sellingprice:€70
First lot Previous lot ... 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 ... Next lot Last lot