First lot Previous lot Lot 914 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:914
Book nr:29466
Author:BERGHUIS, S.
Title:De Nederlandsche Boomgaard, beschreven en uitgegeven door het bestuur der vereeniging tot regeling en verbetering van de vruchtsoorten te Boskoop
Town:Groningen
Publisher:Wolters
Year:1868
Description:2 vol. in-f, XXVI, 120, [6] ; [4], 72, 32, 24, 8, 4, [18] pp, 2 verschillende front. in chromolithografie naar O. EERELMAN en 124 gekleurde lithogr. platen naar S. BERGHUIS, telkens met een blad uitleg, alle gedrukt door G. Severeyns. Gebonden in originele linnen uitgeversbanden met rijke opdruk in goud. Enkele lichte bruine vlekjes zoals meestal en kleine vakkundige rest. aan banden. Mooi exemplaar
Note:Ref. Nissen BBI 2221 ; Landwehr, Dutch books w. col. plates 14. Deel 1: appels, deel 2: peren en steenvruchten
Price:€800 - €1200
Sellingprice:€1100
First lot Previous lot ... 910 | 911 | 912 | 913 | 914 | 915 | 916 | 917 | 918 ... Next lot Last lot