First lot Previous lot Lot 910 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:910
Book nr:28822
Author:BARTJENS, Willem
Title:De vernieuwde cyfferingen van Mr. Willem Bartjens... Herstelt, vermeerdert en verbetert door Mr. Jan van Dam. En nu in dezen laatsten druk op nieuw iedere vraag nagezien, bewerkt... door den wel-ervaren reken-meester Klaas Bosch
Publisher:A. Meyer
Year:z.d. [eind 18de-begin 19de eeuw]
Description:In-8, 184 pp. Met gegraveerde titel met portret van de auteur in houtsnede. Enkele lichte roestvlekjes. Genaaid onder soepele perkamenten omslag met flap
Price:€80 - €120