First lot Previous lot Lot 90 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:90
Book nr:28896
Author:[GEZELLE]
Title:Buste van Guido Gezelle
Town:Brugge
Description:Plaasteren beeld met patine afgewerkt. Totale hoogte: 37,5 cm. Op het sokkeltje staat 'Guido Gezelle 1830-1899. Aan de zijkant gemerkt met de initialen 'FL'. Gesigneerd door Frans Lamberechts
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 ... Next lot Last lot